Plavecký krúžok

Medzi obľúbené  patrí aj plavecký krúžok. Žiaci 1. stupňa ho navštevujú raz do týždňa v utorok alebo v stredu. Po rozcvičke na suchu sa rozcvičia aj vo vode, učia sa dýchať, splývať a postupne sa naučia základy  viacerých plaveckých disciplín. Veľmi sa tešia na záver hodiny, kedy majú voľné hry s nadnášajúcimi vodnými pomôckami a môžu skákať do vody. To najpríjemnejšie ich čaká po hodine – teplá sprcha.

STRAVUJTE SA CHUTNE A ZDRAVO!

NAŠA ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ PRI ZŠ POŽIARNICKÁ 3 KOŠICE BUDE OD NOVEMBRA 2014 PODÁVAŤ DESIATU.
1 porcia / cena 0,50 €

Neváhaj vyplniť prihlášku na desiatu ešte dnes TU! V prihláške navrhni jedlá, ktoré máš rád, svoje tipy – staň sa spolutvorcom.

ZBER GAŠTANOV UKONČENÝ

Posledné gaštany môžete doniesť v piatok 03.10.2014.

Od pondelka 06.10.2014 do utorka 14.10.2014 budeme zbierať papier.
Papier je potrebné nosiť k zadnému vchodu školy ráno v čase od 7:15 do 7:50 a poobede v čase od 13:30 do 14:30.
Papier musí byť zviazaný, prípadne v krabiciach alebo v taškách.

Viac informácií

Vážení rodičia,

aj v školskom roku 2014/ 2015 bude zriadené Centrum voľného času na našej škole, kde si deti  budú môcť vybrať z niektorých záujmových činností (krúžkov), ktoré sa budú konať po ukončení vyučovacích hodín.

Predbežnú ponuku krúžkov si môžete pozrieť v sekcii KRÚŽKY.

Pozrite si našu školu virtuálnou 3D prehliadkou TU.

ĎAKOVNÝ LIST

vedeniu a zamestnancom

Základnej školy Požiarnícka 3 v Košiciach

udelilo