Plavecký krúžok

Medzi obľúbené  patrí aj plavecký krúžok. Žiaci 1. stupňa ho navštevujú raz do týždňa v utorok alebo v stredu. Po rozcvičke na suchu sa rozcvičia aj vo vode, učia sa dýchať, splývať a postupne sa naučia základy  viacerých plaveckých disciplín. Veľmi sa tešia na záver hodiny, kedy majú voľné hry s nadnášajúcimi vodnými pomôckami a môžu skákať do vody. To najpríjemnejšie ich čaká po hodine – teplá sprcha.

Súťaž o najkrajšie vajce

Podporte našu školu v súťaži o najkrajšie veľkonočné vajce. Hlasujte cez Facebook na tomto odkaze.

Milí rodičia a priatelia školy.

Aj v tomto roku máte možnosť prispieť nášmu Občianskemu združeniu Humanitatis pri ZŠ Požiarnická svojimi 2% z dane. Príspevky sme doteraz využívali  na modernizáciu a skvalitnenie výučby. Svojimi príspevkami pomôžeme našim deťom. Tlačivo k 2% si môžete stiahnuť nižšie, alebo vyzdvihnúť u svojich triednych učiteľov, prípadne na vrátnici školy.

Názov: OZ studia humanitatis pri ZŠ Požiarnická 3
Organizácia: občianske združenie
Adresa: Požiarnická 3, 040 01 Košice
Obdobie: Za rok 2013