Plavecký krúžok

Medzi obľúbené  patrí aj plavecký krúžok. Žiaci 1. stupňa ho navštevujú raz do týždňa v utorok alebo v stredu. Po rozcvičke na suchu sa rozcvičia aj vo vode, učia sa dýchať, splývať a postupne sa naučia základy  viacerých plaveckých disciplín. Veľmi sa tešia na záver hodiny, kedy majú voľné hry s nadnášajúcimi vodnými pomôckami a môžu skákať do vody. To najpríjemnejšie ich čaká po hodine – teplá sprcha.

Vážení rodičia,

Dňa 23.10.2014 Vás o 16,00 pozývame na slávnostnú Imatrikuláciu prváčikov, na ktorej budú po splnení úloh prijatí do žiackeho cechu. Program sa uskutoční vo veľkej telocvični. Prosíme všetkých rodičov, aby v tento deň nevyberali deti z družiny a vyzdvihli si ich až po slávnosti( cca 17,00 hod).

STRAVUJTE SA CHUTNE A ZDRAVO!

NAŠA ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ PRI ZŠ POŽIARNICKÁ 3 KOŠICE BUDE OD NOVEMBRA 2014 PODÁVAŤ DESIATU.
1 porcia / cena 0,50 €

Neváhaj vyplniť prihlášku na desiatu ešte dnes TU! V prihláške navrhni jedlá, ktoré máš rád, svoje tipy – staň sa spolutvorcom.

ZBER GAŠTANOV UKONČENÝ

Posledné gaštany môžete doniesť v piatok 03.10.2014.

Od pondelka 06.10.2014 do utorka 14.10.2014 budeme zbierať papier.
Papier je potrebné nosiť k zadnému vchodu školy ráno v čase od 7:15 do 7:50 a poobede v čase od 13:30 do 14:30.
Papier musí byť zviazaný, prípadne v krabiciach alebo v taškách.

Viac informácií

Pozrite si našu školu virtuálnou 3D prehliadkou TU.

ĎAKOVNÝ LIST

vedeniu a zamestnancom

Základnej školy Požiarnícka 3 v Košiciach

udelilo