Naši noví prváci na zápise

Pre každého žiaka je zápis do 1. ročníka veľkou udalosťou. Budúci prváčikovia predviedli počas dvoch dní, že sú skutočne pripravení zasadnúť do školských lavíc. Preukázali vedomosti z viacerých oblastí a všetci sa zhodli, že sa do školy tešia. Odmenou za ich snahu im bola prvá jednotka, balíček od firmy Ševt, omaľovánka a pekný darček, ktorý pre budúcich prváčikov pripravili ich nastávajúci spolužiaci.

Vážení rodičia,

Dňa 23.10.2014 Vás o 16,00 pozývame na slávnostnú Imatrikuláciu prváčikov, na ktorej budú po splnení úloh prijatí do žiackeho cechu. Program sa uskutoční vo veľkej telocvični. Prosíme všetkých rodičov, aby v tento deň nevyberali deti z družiny a vyzdvihli si ich až po slávnosti( cca 17,00 hod).

STRAVUJTE SA CHUTNE A ZDRAVO!

NAŠA ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ PRI ZŠ POŽIARNICKÁ 3 KOŠICE BUDE OD NOVEMBRA 2014 PODÁVAŤ DESIATU.
1 porcia / cena 0,50 €

Neváhaj vyplniť prihlášku na desiatu ešte dnes TU! V prihláške navrhni jedlá, ktoré máš rád, svoje tipy – staň sa spolutvorcom.

ZBER GAŠTANOV UKONČENÝ

Posledné gaštany môžete doniesť v piatok 03.10.2014.

Od pondelka 06.10.2014 do utorka 14.10.2014 budeme zbierať papier.
Papier je potrebné nosiť k zadnému vchodu školy ráno v čase od 7:15 do 7:50 a poobede v čase od 13:30 do 14:30.
Papier musí byť zviazaný, prípadne v krabiciach alebo v taškách.

Viac informácií

Pozrite si našu školu virtuálnou 3D prehliadkou TU.

ĎAKOVNÝ LIST

vedeniu a zamestnancom

Základnej školy Požiarnícka 3 v Košiciach

udelilo