Naši noví prváci na zápise

Pre každého žiaka je zápis do 1. ročníka veľkou udalosťou. Budúci prváčikovia predviedli počas dvoch dní, že sú skutočne pripravení zasadnúť do školských lavíc. Preukázali vedomosti z viacerých oblastí a všetci sa zhodli, že sa do školy tešia. Odmenou za ich snahu im bola prvá jednotka, balíček od firmy Ševt, omaľovánka a pekný darček, ktorý pre budúcich prváčikov pripravili ich nastávajúci spolužiaci.

ZBER GAŠTANOV
od pondelka 22. septembra 2014 do odvolania
vždy v pondelok, utorok a piatok v čase 7:35 - 8:00 hod.
pri zadnom vstupe do budovy školy
Viac informácií

Vážení rodičia,

aj v školskom roku 2014/ 2015 bude zriadené Centrum voľného času na našej škole, kde si deti  budú môcť vybrať z niektorých záujmových činností (krúžkov), ktoré sa budú konať po ukončení vyučovacích hodín.

Predbežnú ponuku krúžkov si môžete pozrieť v sekcii KRÚŽKY.

Pozrite si našu školu virtuálnou 3D prehliadkou TU.

Vážení rodičia,

pozrite si výsledky dotazníkového prieskumu, ktorý bol realizovaný medzi rodičmi.

ĎAKOVNÝ LIST

vedeniu a zamestnancom

Základnej školy Požiarnícka 3 v Košiciach

udelilo