Naši noví prváci na zápise

Pre každého žiaka je zápis do 1. ročníka veľkou udalosťou. Budúci prváčikovia predviedli počas dvoch dní, že sú skutočne pripravení zasadnúť do školských lavíc. Preukázali vedomosti z viacerých oblastí a všetci sa zhodli, že sa do školy tešia. Odmenou za ich snahu im bola prvá jednotka, balíček od firmy Ševt, omaľovánka a pekný darček, ktorý pre budúcich prváčikov pripravili ich nastávajúci spolužiaci.

Súťaž o najkrajšie vajce

Podporte našu školu v súťaži o najkrajšie veľkonočné vajce. Hlasujte cez Facebook na tomto odkaze.

Milí rodičia a priatelia školy.

Aj v tomto roku máte možnosť prispieť nášmu Občianskemu združeniu Humanitatis pri ZŠ Požiarnická svojimi 2% z dane. Príspevky sme doteraz využívali  na modernizáciu a skvalitnenie výučby. Svojimi príspevkami pomôžeme našim deťom. Tlačivo k 2% si môžete stiahnuť nižšie, alebo vyzdvihnúť u svojich triednych učiteľov, prípadne na vrátnici školy.

Názov: OZ studia humanitatis pri ZŠ Požiarnická 3
Organizácia: občianske združenie
Adresa: Požiarnická 3, 040 01 Košice
Obdobie: Za rok 2013